Purina One Adult 6 kg

Purina One Adult 6 kg

Purina ONE je superprémiové krmivo pro kočky obsahující nutričně jedinečnou recepturu BIFENSIS s dvojím ochranným účinkem. Receptura funguje uvnitř těla, tím že pomáhá podporovat přirozenou tvorbu protilátek kočky, a zároveň podporuje vnější ochranu těla, kde udržuje zdravou kůži a srst. Složení: kuře (17 %), dehydratované drůbeží bílkoviny...
cena od 549 Kč
  • Prodejci
  • Informace o produktu

Purina ONE Adult kuře & celozrnné obilniny - 6 kg

vyzvednutí:
doprava:
99 Kč
99 Kč
Přepravní služby
služba cena doručení doručení na dobírku
PPL 99 Kč 99 Kč
Česká pošta - Balík Do ruky 99 Kč 99 Kč
Ceny dopravy z obchodu ZooHit.cz
skladem za 549 Kč
navštívit obchod

Purina One Adult 6 kg

Purina ONE je superprémiové krmivo pro kočky obsahující nutričně jedinečnou recepturu BIFENSIS s dvojím ochranným účinkem.
Receptura funguje uvnitř těla, tím že pomáhá podporovat přirozenou tvorbu protilátek kočky, a zároveň podporuje vnější ochranu těla, kde udržuje zdravou kůži a srst.

Složení:

kuře (17 %), dehydratované drůbeží bílkoviny, celozrnná pšenice (17 %), kukuřice, sójová moučka, pšeničná lepková moučka, živočišný tuk, kukuřičná lepková moučka, sušený čekankový kořen, kukuřičná krupice, minerální látky, vedlejší výrobky živočišného původu (s přidanými tepelně ošetřenými bakteriemi Lactobacillus Delbrueckii a Fermentum v prášku 0,025 %), kvasnice.

Analytické složky:

Protein: 34,0 %, Obsah tuku: 14,0 %, Obsah anorganických látek: 7,5 %, Hrubá vláknina: 2,5 %
2261 produktů
13 kategorií
50 výrobců
7 obchodů